AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’nun Ramazan Bayramı Mesajı …

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’nun Ramazan Bayramı Mesajı …

 İslam âleminin rahmet, bereket ve affolunarak geçirdiği bir mübarek ramazan ayını daha Rabbimizin Bakara Suresi 183.ayette buyurduğu gibi “Ey iman edenler, oruç size farz kılındı ki bu sayede takvaya erişesiniz” emrine uyarak geride bırakmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızın kuvvetleneceği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, milli birlik ve beraberliğin daha da perçinlendiği aynı duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı özel günlerden biri olan Ramazan Bayramı´na ulaşmanın heyecanı içerisindeyiz.

Mübarek Ramazan Bayramı’nın tüm İslam Âlemi ile birlikte ülkemize ve milletimize; huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder tüm eğitim camiasının ve milletimizin bayramını en içten duygularımla kutlarım.

 

                    Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU

                         İl Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.