AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MERKEZİM HER YERDE

   Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ’’Merkezim Her Yerde’’ projesi kapsamında Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Aydın Gençlik Merkezi, Nazilli Aksu İlk-Orta Okulundan 29 öğrencimize unutulmaz bir gün yaşattı. Öğrencilerimizin hareketi sırasında bir konuşma yapan İlçe Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT böyle bir projeye Aksu İlk-Ortaokulu öğrencilerimizi dahil eden Nazilli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Güven EKER’ e teşekkür ederek, öğrencilerimize proje esnasında gördükleri yerleri ve yaşadıklarını projeye katılamayan diğer arkadaşlarıyla paylaşmaları temennisinde bulunmuştur.   ’’Merkezim Her Yerde’’ projesi kapsamında, gençlik merkezine uzak olan köy veya mahallelerdeki gençlerin ve öğrencilerimizin gençlik merkezlerini tanıması, gençlik merkezi etkinliklerinden yararlanması ve unutulmaz bir gün yaşamalarını amaçlanıyor.
MERKEZİM HER YERDE

03-10-201703-10-2017

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.