AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Soruşturma Teknikleri Kursu
![Soruşturma Teknikleri Kursu](/meb_iys_dosyalar/2017_12/06122858_1.jpg)
4 Aralık 2017 Pazartesi günü Sosyal Bilimler Lisesi toplantı salonunda Maarif Müfettişleri Başkanı Ahmet TUTAR, Başkan Yardımcısı Mehmet EROL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT ve okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla, Maarif Müfettişi Enver ÜŞÜR VE Orhan MIZRAK’ ın anlatımı ve sunumuyla 04/08 Aralık 2017 tarihleri arasında devam edecek olan toplam 30 saatlik “Soruşturma Teknikleri Kursu” başlamıştır.