AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bahçeşehir Okulları Nazilli Kampüsü İlkokulu öğrencileri İlçe Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti
![Bahçeşehir Okulları Nazilli Kampüsü İlkokulu öğrencileri İlçe Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_01/10174213_IMG-20180110-WA0006.jpg)
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Bahçeşehir Okulları Nazilli Kampüsü İlkokulu 2/C Sınıfı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şakir Cihan KOÇYİĞİT’ i makamında ziyaret ederek, röportaj gerçekleştirmiştir.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyareti gerçekleştiren öğrenci, öğretmen ve idarecilerimize şükranlarını sunmuşlardır.