AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje Hazırlama Komisyonu Çalışmalarına Katıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje Hazırlama Komisyonu Çalışmalarına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/11163808_IMG-20180111-WA0027.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şakir Cihan KOÇYİĞİT, Şube Müdürümüz Latif AKGÜN ile 11/01/2018 Perşembe günü Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi proje hazırlama komisyonunun TÜBİTAK-4004 projesi hazırlama çalışmalarına katılarak, proje çalışmaları hakkında bilgi almış, görüş ve önerilerde bulunmuşlardır.