AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı Sayın Musa MUCA beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.
![Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı Sayın Musa MUCA beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/06151618_MANYET.jpg)
Saadet Partisi Nazilli İlçe Başkanı Sayın Musa MUCA beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN’ ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunmuşlar, yeni görevinde başarılar dilemişlerdir.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın DAĞAŞAN’ da bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyetini kendilerine ifade etmişlerdir.