OKUR-YAZARLIK SEFERBERLİĞİ
![OKUR-YAZARLIK SEFERBERLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2018_03/06095205_IMG-20180305-WA0001.jpg)
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Sayın Emine ERDOĞAN hanımefendinin önderliğinde ülke geneli başlatılmış olan okur-yazarlık seferberliğinin startını vermek üzere İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim KÜÇÜK başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN, mahalle muhtarları ve resmi/özel okul-kurum müdürlerinin katılımı ile 23/02/2018 tarihinde Nazilli Belediyesi tiyatro salonunda tanıtım toplantısı gerçekleştirilmiştir.