AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beşeylül Ortaokulu Yıldız Kız Futbol Takımı Türkiye Finallerinde
![Beşeylül Ortaokulu Yıldız Kız Futbol Takımı Türkiye Finallerinde](/meb_iys_dosyalar/2018_04/12102145_20180411_093413.jpg)
Afyonkarahisar´da yapılan grup maçlarında birinci olan ve Türkiye finallerine gitmeye hak kazanan Nazilli Beşeylül Ortaokulu Yıldız Kız Futbol Takımı sporcu ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN’ ı makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN kendilerini tebrik ederek finallerde başarılar dilemişlerdir.