AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM-ÖĞRETİM FAALİYETLERİNİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
![EĞİTİM-ÖĞRETİM FAALİYETLERİNİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2018_05/10171824_manYet.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN başkanlığında, Şube Müdürümüz Latif AKGÜN ve ilçemizdeki resmi ve özel okul ve kurum müdürlerinin katılımı ile 10 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 15:00 ’te Cumhuriyet İlkokulu toplantı salonunda “Eğitim Öğretim Faaliyetlerinin Değerlendirilmesi” ile ilgili, toplantı gerçekleştirilmiştir.