AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN´ ın Yılsonu Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN´ ın Yılsonu Karne Mesajı

        2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nı 8 Haziran 2018 tarihi itibarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Öğrencilerimizin yıl boyunca gösterdikleri gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanına yürekten katılıyorum. Bu süre zarfında emek sarf eden tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, huzur, mutluluk dolu bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.

Yarınlarımız Sevgili Öğrencilerimiz,

        Yıl boyunca yoruldunuz, tatili hak ettiniz. Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak donanımlı, sağlıklı, değerlerine sahip çıkan, öz güvenini kazanmış bireyler olarak yetişmenizi sağlamak içindir. Öğretmenleriniz ve yöneticileriniz olarak sizlerden, güzel bir tatil geçirmenizi, ailenizle vakit geçirmenizi, kitap okumak için zaman ayırmanızı ve bir sonraki eğitim yılına enerjik ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı bekliyoruz. Bu duygularla hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

Kıymetli Anne ve Babalar,

         Çocuklarımız her koşulda ve her zaman en değerli varlıklarımızdır. Onların bugünden daha başarılı, bilge ve erdemli olmasını sağlayacak en büyük etken, sizlerin onlarla yakından ilgilenerek gereken desteği ve güveni verebilmenizdir. Çocuklarınızın başarısının tek göstergesi karne değildir. Karne notları iyi de olsa, kötü de olsa sevginizin karneye bağlı olmadığını, başarmak için gayret ettiklerinin farkında olduğunuzu, sonucu ne olursa olsun yavrularınızı hep seveceğinizi vurgulayın. Tatilde çocuğunuzun dinlenmesine, eğlenmesine izin verin, onları kitap okumaya teşvik edin. Bu sebeple tatili çocuklarınızla daha fazla vakit geçirmek, onlarla sohbet etmek, duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşmak için iyi bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

       “Öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri için gösterdiğiniz emeğiniz ve çabanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bu güzel mesleğin neferleri olarak sizler de yoğun geçen bir yılın ardından dinlenmeyi hak ettiniz. Hepinize sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur içinde geçireceğiniz bir tatil diliyorum.”

      Bu düşüncelerle ilçemizde sorunsuz, başarılı bir eğitim öğretim döneminin tamamlanmasına destek veren Kaymakamımız Sayın İbrahim KÜÇÜK´ e, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki tüm çalışma arkadaşlarıma okul-kurum müdür ve müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve eğitim personelimize teşekkür ediyorum.

         Tatilin; sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirilmesini diliyor, saygılarımı sunuyorum.

                                                                                                 Hıdır DAĞAŞAN

                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.