AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nun Yıl Sonu Karne Mesajı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nun Yıl Sonu Karne Mesajı…

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılını ilimiz genelindeki, 850 okul ve kurumumuzda 178.640 öğrenci 14.295 öğretmen ile 3316 idareci ve personelimizle tamamlamış bulunuyoruz.

Değerli öğretmenlerimiz,

Evlatlarımızın en büyük rol modeli, yeni bir neslin yetiştirilmesinde en çok emeği olan eğitim neferleri olarak; vazifenizin ve sorumluluğunuzun bilincinde bu kutlu mesleği fedakârlıkla yürütmektesiniz. Sizlerin gayretleri ve yetiştirdikleri öğrencilerle geleceğimiz de şekillenmekte ve sizlerin gayretleriyle anlam kazanmaktadır. Sizleri örnek alan, sizlerle gönül birliği sağlayarak; vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlerle donatılmış yetiştireceğimiz her çocuk geleceğimiz için en büyük kazancımız olacaktır. Özverili çalışmalarınız ve gayretleriniz için sizlere teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygıdeğer velilerimiz,

Ebeveynler olarak sizler de çocuklarımıza destek olarak bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktınız. Evlatlarınızın iyi bir geleceğe sahip olması, kendi ayakları üzerinde durarak hayatın zorluklarına göğüs gerebilmelerine ilişkin tüm çabalarınız, bizlerin de çabasıdır. Karnelerini alan öğrencilerimizin bugün en çok sizlerin takdirine ve desteğine ihtiyacı olacaktır. Her çocuğu bağımsız birer birey olarak kabul ederek akranlarıyla kıyaslamadan kendi kapasitesi, yetenekleri ve istidadı doğrultusunda değerlendirerek yönlendirmek; başarısı için onore ederken başarısızlıkları için örselememek çocuklarımızın kişisel gelişimleri açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğunuzu biliyor ve sizleri takdir ediyorum.

Çocuklarımızın eğitim-öğretim sürecinde akademik başarıları kadar sizlerle birlikte geçirdikleri kaliteli zaman dilimlerinin onlar için en güzel tatil hediyesi olacağı düşüncesindeyim. Ailesi ile birlikte mutlu olan her çocuğun, yaşamının her döneminde karşılaşacağı zorluklara karşı da dimdik ayakta duracağı kanaatindeyim. Sizlere çocuklarımızla birlikte mutlu ve huzurlu bir tatil temenni ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Sizler büyük bir gayretle dolu dolu bir eğitim- öğretim yılını daha geride bıraktınız. Gerek derslerde gösterdiğiniz başarılarınız gerekse her türlü sosyal- kültürel ve sportif çalışmalarınızı tebrik ediyor, bu başarılarınızın devamını diliyorum. Bizlerden almış olduğunuz bütün bu eğitim ve öğretimin sadece iyi bir kariyer ve meslek sahibi olmak için değil, öncelikle iyi bir insan olarak vatanına, milletine bağlı; bayrak sevdalısı bireyler olmanız için sizlere verildiğini unutmamanızı dilerim. Ahlaki ve milli değerlerden yoksun edindiğiniz ilmin sizlere bir faydası olmayacaktır. Sizlerin geleceğimizin mimarları olarak kazandığı her başarı bizim için gurur kaynağıdır. Ailelerinizin ve bizlerin emeklerini boşa çıkarmayacağınızı biliyorum. Öğretmenlerinizin tavsiyeleri ışığında bol bol kitap okuyarak, huzurlu ve verimli bir tatil geçireceğinizi ümit ederken; bu vesile ile karne heyecanınızı yürekten paylaşıyor ve hepinize iyi tatiller diliyorum.

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.