AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı

 

Bayramlar milli birlik ve beraberliğin güçlendiği sevgi, saygı ve dayanışmanın yaşandığı, her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu özel öneme sahip sayılı günlerimizden olmakla birlikte kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesi ve gönül kazanma seferberliği olarak yaşanmaktadır.

Yaşadığımız coğrafyada jeopolitik konumumuz gereği Türklüğün ve İslam’ın son kalesi olma özelliği taşırken, son zamanlarda devletimizin bekasının zayıflatılıp bizleri birbirimize düşürmek ve yok etmek için sergilenen oyunlar hepimizin malumudur. Huzurumuzu, birlik ve beraberliğimizi ve ebediyetimizi istemeyenlere karşı vereceğimiz en güçlü cevap milli ve manevi değerlerimize dört elle sarılarak dayanışma içerisinde dimdik karşılarında durmak olacaktır.

İnananların ulvi ve samimi duygularının ön plana çıktığı, kimsesizlerin ve ihtiyaç sahiplerinin gözetilerek yaradan için yerine getireceğimiz kutsal bir vazife olan Kurban Bayramı’ nın ülkemiz, milletimiz, insanlık ve tüm eğitim camiamız için "sevgiye, dostluğa, barışa, birlik-beraberliğe ve huzura" vesile olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.