AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAŞSAĞLIĞI
![BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2017_05/12095601_images.jpg)
Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Tevfik PAMUKOĞLU´ nun annesi, Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eski Müdürü Hilal PAMUKOĞLU´ nun kayınvalidesi Hasibe PAMUKOĞLU hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Koca Camiinden kaldırılacak, Eğriboyun Mezarlığına defnedilecekitr.
Milli Eğitim Camiası olarak merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz.