AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okullardaki idarecilere yönelik uygulanan Yönetici Gelişim Programına göre Kasım ayı faaliyeti gerçekleştirildi.
![İlçemizde Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okullardaki idarecilere yönelik uygulanan Yönetici Gelişim Programına göre Kasım ayı faaliyeti gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/30095310_MANYET_2.jpg)
Kasım Ayı Faaliyeti olarak “Ülkemizin Din Eğitimine ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz; alimler bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler veya eğitim yöneticilerinin davranışlarından örnekler araştırılması konusuna binaen Mahmut Celalettin ÖKTEN´ in hayatı ve faaliyetleri araştırılmıştır.