AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YURTDIŞI PROJELERİ AÇILIŞ PROGRAMI TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ
![YURTDIŞI PROJELERİ AÇILIŞ PROGRAMI TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_02/12105522_MANYET.jpg)
Nazilli Menderes Anadolu Lisesimiz ve Anadolu Lisemizin ortak olduğu yurtdışı projeleri kapsamında, yurtdışından gelen misafirlerimize yönelik her iki okulumuzun ortaklaşa hazırladığı açılış programı 11/02/2019 Pazartesi günü saat 10:00‘ da Belediye Tiyatro Salonunda Kaymakamımız Sayın İbrahim KÜÇÜK, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Latif AKGÜN ve protokolün değerli üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.