AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜBEYDE HANIM ANAOKULUMUZ ÇEVRE BERATI ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANDI

ZÜBEYDE HANIM ANAOKULUMUZ ÇEVRE BERATI ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANDI

    Bakanlığımıza bağlı okullardan “Sıfır Atık Projesi”   uygulayan, örnek uygulamaları başarı ile yürüten, model çalışmalar yapan 60 ilimizden muhtelif sayıda başvuru ileten okullar arasından uzmanlarca yapılan inceleme neticesinde 40 ilden, 40 okul  “Çevre Beratı” almaya hak kazanmışlardır.          

   Aydın ilini temsilen “Çevre Beratı” almaya hak kazanan Zübeyde Hanım Anaokulumuz,  beratını 02/05/2019 tarihinde saat 14:00 de Ankara Mamak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM’ un da katılacağı törenle alacaktır. Tören programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ve Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürümüz Hicran TOPRAKÇI davet edilmiştir.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN böyle bir başarıya imza atan, Zübeyde Hanım Anaokulu ailesini tebrik ederek, başarılarının devamını dilemiştir.

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.