AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN' ın Yıl Sonu Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Hıdır DAĞAŞAN' ın  Yıl Sonu Karne Mesajı

      Sevgili öğrencilerim; 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyor, ben de sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Geleceğimiz adına sizlere olan güvenimiz tamdır. Sizleri, öğretmenlerimizin öncülüğünde soran, sorgulayan, okuyan, araştıran, düşünen, eleştirel değerlendirmelerde bulunan, teknolojiyi bilinçli şekilde kullanan, planlı ve düzenli çalışan, üreten, sorumluluğunun bilincinde, insan haklarına saygılı, meselelere çağdaş yaklaşımlarla çözüm bulabilen, yerel veya evrensel temel insani ve ahlaki değerlere tam anlamıyla sahip, milli, yerli ve yenilikçi bireyler olarak yetişiyor görmek bizleri her zaman sevindiriyor, gururlandırıyor.

      Bugün, emeğinizin karşılığı olan karnelerinizi alacaksınız. Karne notlarımız ne olursa olsun asıl kazanımın yaşam başarısı olduğunu unutmadan varsa eksikliklerinizi tamamlama yoluna girmenizi diliyorum. Sizlerin konuyla ilgili gerekli çıkarımları yaparak, düzenli ve planlı bir çalışmayla bunları telafi edeceğinize inanıyorum. Bir yıl içindeki çalışmalarını güzel bir karne ile taçlandıran öğrencilerimizi de yürekten kutluyor, başarılarının hayatları boyunca devamını diliyorum.

       Değerli Meslektaşlarımın da bir yıl boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalar ve göstermiş oldukları gayretlerden dolayı her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum.

     Çok değerli velilerimizden de beklentilerimiz öğrencilerinizin karnelerindeki, durum ne olursa olsun çocuklarınıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip sürdürmektir. Onlara doğru rehberlik yapıp yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimiz zaman, çocuklarımız da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alacaklardır. Sizlerin, bu kutlu görevde hep yanımızda olacağınız inancını hep taşıyor olacağım.

        Bu duygularla başta öğretmen camiamız olmak üzere tüm öğrencilerimiz ve çok kıymetli velilerimize hayırlı tatiller diliyorum.

Hıdır DAĞAŞAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.