AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN´un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. Yıldönümü Mesajı

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN´un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. Yıldönümü Mesajı

   29 Ekim 1923'te ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümünün coşkusunu millet olarak hep birlikte yaşıyoruz.  Demokrasi ve millet iradesiyle taçlandırdığımız Cumhuriyetimiz, milletimizin güçlü varlığı ile sonsuza kadar yaşayacaktır. Bizler Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü korumalı ve demokrasi ruhuyla aydınlanmış bu yolda güçlü adımlarla ilerlemeliyiz. Bu uğurda yürürken asla milli değerlerimizden ödün vermemeli, milli birlik ve beraberliğimizi yüceltmeli ve değerlerimizi yarınlara sağlam olarak teslim etmeliyiz.

   Milletimizin ortak mirası olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, vatanımızın ve milletimizin yarınları için çalışmak, gerektiğinde canımız pahasına fedakârlıkta bulunmak hepimizin ortak görevidir.

    Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle yâd ediyor,  tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımın, velilerimizin ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Hıdır DAĞAŞAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.