AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZDE YÖGEP EKİM AYI FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![İLÇEMİZDE YÖGEP EKİM AYI FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2019_11/01155229_manYet.jpg)
Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında planlanmış etkinliğe göre, ilçemiz ve diğer ilçelerden gelen İmam Hatip Okullarında görevli idarecilere, 31/10/2019 tarihinde 15:00-17:00 saatleri arasında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Latif AKGÜN tarafından "Protokol ve Resmî Yazışma Kuralları" ile ilgili Asım'ın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda seminer verilmiştir.