AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SÜMER ANAOKULU "MİNİK ELLER ÇALIŞSIN ASKERLERİMİZ ISINSIN" ETKİNLİĞİ

SÜMER ANAOKULU

   Sümer Anaokulumuz Türk Silahlı Kuvvetlerimizin gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı' nı sembolikte olsa desteklemek amacıyla, "Minik Eller Çalışsın, Askerlerimiz Isınsın" sloganından hareketle, atık durumda olan yoğurt kovaları ve abeslangları birleştirerek oluşturdukları düzenekle el emeği, göz nuru ördükleri atkıları yaptıkları resimleri, yazdıkları mektup ve notları, Kaymakam Sayın Sedat Sırrı ARISOY, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mehmet Akif DÖNERTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN, ilçe protokolümüzün değerli üyelerinin katıldığı programla, Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığına teslim ederek farkındalık yaratmışlardır.

    Duygusal anların yaşandığı etkinlikte Kaymakam Sayın Sedat Sırrı ARISOY, bugün çocuklarımızın aileleri ile birlikte yaptıkları etkinlik sembolik, fakat çok sıcak bir mesaj içeriyor Nazilli'mizden Barış Pınarı operasyonuna onlarla bir ve beraber olduğumuzu, kalbimizin onlarla bir attığını göstermek için güzel bir çalışma düzenlendi. Bu şunu gösteriyor, 7'den 77'e bir bütün olarak askerimizin, ordumuzun arkasındayız. Kötü günde, iyi günde beraberiz. Bu dosta ve düşmana verilen bir mesajdır. Okulumuza, çocuklarımıza ve ailelerine çok teşekkür ediyoruz" diyerek minik elleri ile yaptıkları çalışmaları için öğrencilere, onlara destek olan ailelerine, öğretmen ve yöneticilere teşekkür etti.

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hıdır DAĞAŞAN birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın daha fazla olduğu bu günlerde, Barış Pınarı Harekatındaki Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu bizlere bir kez daha böyle bir etkinlikle hissettiren, Sümer Anaokulumuzun öğrencilerine,  onlara destek olan ailelerine, öğretmen ve yöneticilere teşekkür etti.

 

  05-11-2019

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.