AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Sayın DAĞAŞAN'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

İlçe Müdürümüz Sayın DAĞAŞAN'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

3 Aralık,  Birleşmiş Milletler tarafından "Dünya Engelliler Günü"  olarak kabul edilmiştir. Bugün, engelli bireylere yönelik toplumsal bilinç ve farkındalığı arttırılması adına çok anlamlı ve değerlidir.

Engelli bireylerimizin karşılaştığı sorunlar sadece onların ve ailelerinin değil toplumun her kesimini ilgilendiren sorunlardır. Yüksek ahlaki ve insani değerlerle donanmış medeniyetimiz insanı temele almaktadır ve insanlar arasında ayrım yapmadan tüm toplumsal imkanlara ulaşmada adaletli olunmasını bizlere miras olarak bırakmıştır.

Farklı gelişim gösteren çocuklarımızın beceri ve hayallerini paylaşmak, kendilerine yetebilen, topluma faydalı bireyler haline getirmek bizlerin en önemli görevlerinden biridir.

Bu düşüncelerle engelli kardeşlerimizin bu anlamlı gününü kutluyor, emsalsiz fedakârlıklarda bulunan ailelerine ve engellilerin eğitiminde önemli görevi ifa eden öğretmenlerimize teşekkür ediyor, engelsiz bir dünya diliyorum. "HERHANGİ BİR GÜNDE DEĞİL HER ZAMAN SİZLERİN YANINIZDAYIZ."

 

                                                                                                                                                                                                                      Hıdır DAĞAŞAN

                                                                                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.