AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ÇEVRESİ GÜVENLİĞİ DENETİMİ VE KONTROLÜ

OKUL ÇEVRESİ GÜVENLİĞİ DENETİMİ VE KONTROLÜ

Kaymakamımız  Sayın Sedat Sırrı ARISOY başkanlığında 06/09/2019 tarihinde tüm okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen "2019/2020 Eğitim-Öğretim Yılı toplantısın' da alınan karar gereğince; okul çevrelerinde bulunan internet kafelerin, büfelerin, çay ocaklarının vb. yerlerin denetim ve kontrollerin yapılması kararlaştırılmıştı.

İlk denetim ve kontroller Şube Müdürümüz Sayın Latif AKGÜN başkanlığında, İlçemizdeki Tarım ve Orman, Sağlık, Belediye Zabıta Amirliği, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ile Dernekler Masasından belirlenen memurların katılımıyla oluşturulan komisyon denetim ve kontrollerine başlamıştır.

Şube Müdürümüz Sayın Latif AKGÜN, yapılan denetim ve kontrollerle ilgili olarak şu ifadeleri kullanmıştır; Öğrencilerimizin okullara yakın oyun salonu, internet kafe, çay ocağı, kafe ve kıraathane gibi güvensiz yerlerde özellikle ders saatlerinde  bulunup bulunmadıklarına yönelik belli aralıklarla denetimler yapıyoruz ve sonuçlarını ilgili makamlara iletiyoruz, öğrencilerimiz hepimizin evlatları, denetim ve kontrollerimiz eğitim-öğretim yılı boyunca devam edecektir.

 

04-12-2019

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.