İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2020_01/23084842_ismail_YimYek.jpg)
Engelli vatandaşlarımızın eğitim imkânlarından tam anlamıyla faydalanması, toplumsal yaşama her alanda katılım sağlaması, geleceğe umutla bakması, toplum ve devlet olarak öncelikli olarak çalışmalarımızı yapmaktayız.
10- 16 Mayıs Engelliler Haftası'nın toplumsal farkındalığı ve hassasiyeti arttırmasını temenni ediyor, tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum.
İsmail ŞİMŞEK
İlçe Milli Eğitim Müdürü