AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİMİZ İLE İKİNCİ ONLİNE HAFTALIK TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ŞİMŞEK başkanlığında Okul ve Kurum Müdürlerimizle telekonferans sistemiyle toplantı gerçekleştirildi.
OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİMİZ İLE  İKİNCİ ONLİNE HAFTALIK TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

   Toplantıda, koronavirüs sebebiyle devam eden uzaktan eğitim süreci ile ilgili olarak; öğretmen ve öğrencilerin Eğitim Bilişim Ağı (EBA) kullanım durumları, canlı derslere katılımları, uzaktan eğitime katılamayan öğrencilerin desteklenmesi için yapılan çalışmalar, İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan online deneme sınavlarına katılım ve Bakanlığımız ve İl Müdürlüğümüz tarafından yayınlanan yaprak testlerin öğrencilere ulaştırılması, LGS ve YKS öncesi yapılacak çalışmalar, vefa sosyal destek gruplarına camiamızın desteği, Nazilli Kaymakamlığı tarafından düzenlenen "Bayram Sevinci ve Milli Dayanışma" Konulu Etkinlik Duyurusu,  "Atatürk ve Gençlik" Konulu Etkinlik Duyurusu gibi konular görüşüldü.

13-05-202013-05-2020

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.