AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

Saygıdeğer veliler,

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve en iyi şekilde yetişmeleri hepimizin ortak hedefi. Uzaktan eğitim döneminde tüm imkânlarınızı zorlayarak onlara hep destek çıktınız. Her evi bir okul yaptınız. Yaz tatilinde de çocuklarınızla geçireceğiniz kaliteli zamanlarla onları yeni eğitim öğretim yılına hazırlamış olacaksınız. Bize her türlü konuda destek çıkan velilerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimizle birlikte sağlıklı bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Değerli meslektaşlarım,

Eğitim öğretim yılı boyunca, yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için, diğer yıllardan farklı olarak göstermiş olduğunuz üstün gayret ve çabalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımız için sergilediğiniz fedakârlık her türlü takdirin üzerindedir. Bu süreçte, öğrencilerimizin derslerinden uzak kalmaması için gösterdiğiniz çabanın dışında, onları psikolojik olarak da desteklemeniz ve evde geçirdikleri süreyi daha verimli kılmak için yaptıklarınız bizler için çok önemliydi.

Vefa destek gruplarında görev alarak, okulun dört duvardan ibaret olmadığını ve öğretmenin toplumdaki vazgeçilmez değerini bir kez daha göstermiş oldunuz.

Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarımız ve ilgili kurumlar için cerrahi maske, koruyucu siperlik, ve daha birçok malzeme üreten, meslek lisemiz, bilim sanat merkezimiz, halk eğitim merkezimiz iyi ki varsınız. Sizinle gururlandık, sizinle geleceğe daha aydınlık bakar olduk.

Hepinize minnet ve şükranlarımı sunuyor, sınavda görev alacak mesai arkadaşlarıma da kolaylıklar diliyorum.

Sevgili çocuklar,

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sürecinden dolayı, okulunuzdan, arkadaşlarınız uzak kaldığınız, uzaktan eğitim sürecinin sonuna geldik. Bu yıl karne heyecanını da sanal olarak yaşayacağız. Sizlerin heyecanına ortak olamamak, yüzünüzdeki gülümsemeleri görememek bizler için büyük bir kayıp. Ancak şimdi sizler için tatil zamanı... Tatilinize başlarken, çok sevildiğiniz, özlediğiniz ve özlendiğiniz okullarınızda sizleri heyecanla bekliyor olacağımızı bilmenizi isterim. 

Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrenciler,

20 Haziran'da yapılacak olan LGS'de ve 27-28 Haziran'da yapılacak olan YKS'de başarılı olabilmeniz için her türlü tedbiri aldık. Sizler de sınava büyük bir azim ve gayretle hazırlanarak elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştınız. Şimdi ise kendinize güvenme ve emeklerinizin karşılığını alma zamanı. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, yenilikçi, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, öğrencilerimizin yetişmesinde emek veren kıymetli velilerimize ve çok değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Bol bol okuduğunuz, ürettiğiniz, keşfettiğiniz, gezip eğlendiğiniz bir tatil yaşamanızı diliyor, sağlıklı, dinamik ve daha motive olmuş bir şekilde yeni eğitim öğretim yılına başlamayı ümit ediyorum.

 

İsmail ŞİMŞEK

İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.