AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK´ in Liselere Giriş Sınavı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK´ in Liselere Giriş Sınavı Mesajı

"Sevgili öğrencilerimiz sınava kendi okulunuzda gireceğiniz için, okula yabancılık çekmeyeceksiniz. Sınav salon bilgileriniz için sınav gününden önce mutlaka e-Okula girmeyi unutmayınız.

Sınav günü kimlik belgenizle birlikte, kaleminizi, kalemtıraşınızı ve silginizi getirmeyi unutmayınız. Bizler, sınav giriş belgenizi hazırlayıp sıralarınızın üstüne bırakacağız. 

Değerli velilerimiz, okullarımızın sınavdan önce dezenfeksiyonu yapıldı. Okul girişlerinde ve tüm sınıflarda dezenfektan malzemeler bulundurulacak, sınav görevlileri ve öğrencilerin tamamına ücretsiz maske dağıtılacak. 

Öğrencilerimizin sağlığı için velilerimiz bu yıl okul girişine kadar çocuklarına eşlik edecekler. Velilerimizin okul bahçesine girişlerine izin verilmeyecek. 

Sevgili Öğrencilerimiz, bizler sizler için tüm tedbirleri aldık, sizlerden isteğimiz, giriş ve çıkışlarda sosyal mesafenizi korumanız. Bu konuda okul girişlerinde rehber öğretmenlerimiz ve sınav görevlileri sizlere yardımcı olacak. 

Sağlıklı ve mutlu bir gelecek için her zaman öğrencilerimizin yanında olduğumuzu hatırlatmak ister, tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar dilerim" 

 

İsmail ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.