AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aydın Nazilli Fen Lisesinin Avrupa Kalite Etiketi Ödülü

Aydın Nazilli Fen Lisesinin Avrupa Kalite Etiketi Ödülü

Kuruculuğunu Nazilli Fen Lisesi'nin yaptığı Türkiyeden 12 okulun, Avrupa'dan Polonya ve İtalya'nın katılımıyla 14 ortaklı olarak sürdürdüğümüz 'Zeitalter Der Kunstoff-Plastic Age-Plastik Çağı' isimli projenin ilk ödülü Polonyadan geldi. Polonya Ulusal Destek Servisi tarafından Projeye Avrupa kalite etiketi ödülü verildi. Projede Fen Lisesi Öğretmenlerinden Cansel AKEL, Zuhal DİLBAZ ve Gülhan KÜÇÜK görev almıştır.

Plastik materyallerin kullanımından sonra geri dönüştürülebilir oluşu atıkların tekrar değerlendirilmesi ve öğrencilere çevre bilinci oluşturması noktasında önem arz etmektedir. Projenin hedefi plastik kullanımını azaltmak ve var olan plastiklerin ise tekrar kullanımı noktasında tutum geliştirmek ve bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK böyle bir başarıya imza atarak ilçemizi ve camiamızı gururlandıran, Nazilli Fen Lisesimizin yönetici ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarılarının devamını dilemiştir.

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.