AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Benim Tercihim Programları Devam Ediyor

Benim Tercihim Programları Devam Ediyor

Ortaöğretim kurumlarından mezun olarak bir yükseköğretim kurumuna yerleşecek olan öğrenciler için hazırlanan Benim Tercihim programları üniversite tanıtımları ve bölüm tanıtımları ile devam ediyor. Bugüne kadar 39 üniversite ve 12 bölümün tanıtıldığı webinar serileri üniversite tercih döneminin sonuna kadar sürecek. Moderatörlüğünü Daire Başkanları ve Millî Eğitim Uzmanlarının yaptığı programlar tercih dönemi başlamadan önce 71703 defa izlenerek büyük ilgi topladı.

Türkiye'nin dört bir tarafındaki devlet ve vakıf üniversitelerinin tanıtıldığı webinarlara Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün Webinar sayfasından ve resmî youtube kanalından erişilebiliyor. Hafta içi her gün saat 14.00 ile 16.00'da bir üniversitenin tanıtılmaktadır. Ayrıca haftaiçi saat 10.30 ile 11.30'da iki farklı bölümün tanıtılacağı programları Ortaöğretim Genel Müdürlüğü webinar sayfasından ve resmi youtube kanalından takip edebilirsiniz.

Üniversite tanıtımlarını izlemek için tıklayınız.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLUYa52_9xFS-jRYizrFq4gQKYkAov91V5

Benim Tercihim programı izlemek için tıklayınız.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLUYa52_9xFS8VXQpvl2ItxvPQLqlIZV7B

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Webinar sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

http://ogmmateryal.eba.gov.tr/panel/Webinarlar.aspx#

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.