AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK'in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK'in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Milletimizin tarihi, her sayfası altın harflerle yazılmış destanlarla doludur. Bu destanların yazarları, Malazgirt'ten 15 Temmuz'a "bir gül bahçesine girercesine kara toprağa girmiş" kahraman şehitlerimiz ile gazilerimizdir.

Ülkemiz dört yıl evvel 15 Temmuz akşamı şer odaklarının tasarladığı hain darbe girişimine maruz kaldı. Türk halkı o gece büyük bir demokrasi sınavı verdi. Aziz milletimiz; kadını, erkeği, genci, yaşlısı ile yekvücut olarak istikbaline ve istiklaline sahip çıkmak için göğsünü hain darbecilerin saldırılarına siper etti. O gecenin karanlığını şehitlerimiz vatan aşkıyla yanmak pahasına aydınlattı. Onlar hem bize hem bütün dünyaya bir insan ne için yaşar ve nasıl şerefle şehadet şerbeti içilir gösterdiler.

Bu vatan için, bu bayrak için, birlik ve beraberliğimiz için canını seve seve veren, 15 Temmuz gecesi Hak yolunda gözünü kırpmadan şehadete yürüyen şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet içerisinde uzun ömürler diliyorum.

 

 

 

İsmail ŞİMŞEK
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.