AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAŞSAĞLIĞI
![BAŞSAĞLIĞI](/meb_iys_dosyalar/2019_01/02091301_12095601_images.jpg)
50. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İhsan ÇATMA' nın babası Davut ÇATMA hakkın rahmetine kavuşmuştur, cenazesi bugün saat 10:30' da Denizli ili Sarayköy ilçesindeki evinin önünden kaldırılarak 11:30' da Buharkent ilçesi Feslek Mahallesi mezarlığında defnedilecektir.
Milli Eğitim Camiası olarak merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.