AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK' İN YENİ YIL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK' İN YENİ YIL MESAJI

Hayata dair acı ve tatlı olayları, sevinçleri ve hüzünleri ile bolca sınandığımız 2020 yılını geride bırakıp yeni bir yıla, yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşamaktayız.

Günlerce uyumadan hayatları pahasına halkımızın sağlığı için mücadele eden sağlık çalışanlarımıza, evlerini birer sınıfa çevirip gece gündüz demeden tüm zorluklara rağmen öğrencilerimizi yetiştirmeye devam eden öğretmenlerimize ve velilerimize minnetlerimi sunuyorum.

Öğrencilerimizin okullarına tekrar kavuşacağı, hastalıklardan uzak güzel günlerin yaşanacağı, eskisi gibi insanlar arası iletişimin ve kenetlenmenin artacağı,  başarılarla dolu bir yıl olması dileğiyle; Bütün eğitim camiamızın paydaşlarının yeni yılını tebrik ediyorum.

İsmail ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.