AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklal Marşımızla Tek Ağız, Tek Yürek Olduk.
![İstiklal Marşımızla Tek Ağız, Tek Yürek Olduk.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/12104411_Screen_Shot_01-11-21_at_01.55_PM.jpg)
Saat 10:00'da öğrencilerimiz evlerinde, ekran başında, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz okullarında, bayrak töreninde hep bareber #İstiklalMarşımızla tek ağız, tek yürek olduk. Birlik ve beraberliğinizi perçinlemek için bugün okullarımızda #İstiklalMarşımızı söyledik. En kısa sürede öğrencilerimizle de buluşmak temennisiyle...