AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nisan Ayı YÖGEP Toplantısı Yapıldı
![Nisan Ayı YÖGEP Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_05/06134904_33.jpg)
Nisan Ayı Yönetici Gelişim Eylem Planı doğrultusunda Nazilli' deki tüm İmam Hatip Ortaokulu ve Liselerinde görev yapan okul yöneticileri; i/ilçe içerisindeki özgün çalışmalar, örnek uygulamalar ve başarıları ile öne çıkan okullar ile üniversiteler, fakülteler, müzeler, bilim merkezleri ile ilgili çevrimiçi toplantıda analizler yapıp görüş alış verişinde bulunmuşlardır.