AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN 2021/2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN 2021/2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli velilerim, Sevgili öğrencilerim!

 

2021-2022 Eğitim- Öğretim yılının hepimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

 

Bu sene Eğitim- Öğretim faaliyetleri tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını tedbirleriyle başlamıştır.

 

Bakanlığımızın etkin çalışmaları ile değişen durum ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak öğrencilerimizin okullarına dönebilmesi ve sağlıklı bir şekilde eğitim alabilmesi için yapılan gerekli hazırlık ve planlama faaliyetleri doğrultusunda, salgın sürecinde öğrencilerimiz için en doğru olanı yapabilmek için okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin çabalarıyla yeni eğitim öğretim yılına hazırlanmış bulunmaktayız. 

 

 Kıymetli öğretmenlerimiz,

 

Salgın sürecinde gece gündüz demeden öğrencilerimizle ve velilerimizle sürekli iletişim halinde kalarak uzaktan eğitim faaliyetlerini sürdürmek suretiyle esirgemediğiniz çabalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. 

 

Değerli velilerimiz,

 

Salgın sürecinde yürütülen uzaktan eğitim faaliyetlerine verdiğiniz destek, sürece sağladığınız katkılar, emekleriniz ve ilginiz için sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın sağlığının korunması için okullarımızda gerekli hazırlıklar tamamlandı. Uzaktan eğitim sürecini sizlerin desteğiyle başardığımız gibi bizlerden hiçbir zaman esirgemediğiniz ilgi ve desteklerinizle okullarımızı hep birlikte açacağız.

 

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz,

 

Bu süreçte okullarınızdan, arkadaşlarınızdan ve sosyal hayattan uzak kalarak herkesin sağlığı için evde kalmaya özen göstererek güvende olmak için elinizden geleni yaptığınız için sizlere de çok teşekkür ediyor ve sizleri çok özlediğimizi ifade etmek istiyorum. Sizlerin tekrar okullarınıza dönebilmeniz ve gerekli hijyen standartları sağlanmış olan okullarımızda sağlıklı bir şekilde eğitim alabilmeniz için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Sizlerden sağlığınız için maske kullanmanızı, sosyal mesafeye dikkat etmenizi ve hijyen kurallarına uymanızı istiyoruz. 

 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının tüm eğitim çalışanlarımıza, geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimize ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                İsmail ŞİMŞEK

                                                                                                                                                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.