AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY TEKNOFEST Şampiyonlarımızı Ödüllendirdi

Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY TEKNOFEST Şampiyonlarımızı Ödüllendirdi

Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah Okumuş, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail Şimşek  ile birlikte TEKNOFEST'te Türkiye Şampiyonluğu, Türkiye 2.'liği, Türkiye 3.'lüğü ve En İyi Sunum Ödüllerini alarak TEKNOFEST'e damgasını vuran öğrencilerimizi makamında kabul etti.

TEKNOFEST Finallerinde Türkiye Birinciliği ve en iyi sunum ödüllerini alan Nazilli Fen Lisesi öğrencilerimiz Efe Karatekin, Altan Bilge ve Cemil Araz'ı (12.Sınıf), Türkiye ikinciliğini elde eden Nazilli Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimiz Besna İlayda Erçin ve Tuğba Özcan'ı (11.Sınıf) ve Türkiye 3.'sü olan Didim Valiler Ortaokulu öğrencimiz Almira Düzel (7.Sınıf) ile bir süre sohbet eden Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy,ziyaretlerinden ötürü öğrencilerimize teşekkür ederek TEKNOFEST'te göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı tebrik edip çeşitli hediyeler verdi.

Böylesine başarıların diğer öğrencileri de motive etme açısından önemli olduğuna dikkat çeken Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy; "Özellikle inovatif yaklaşım içerisinde bu çalışmaları ortaya koyan arkadaşlarımız bu başarıyı elde etmişlerdir. Ben her birini ayrı ayrı kutluyorum. TEKNOFEST'te farklı kategorilerde Türkiye birinciliği, ikinciliği, üçüncülüğü ve en iyi sunum dalında ödül alan öğrencilerimizi bugün burada kabul edip, onların başarılarını kamuoyu ile paylaşmak üzere bir aradayız. Aynı zamanda diğer öğrencilerimizin de motivasyonuna katı sağlayacak önemli bir başarı. Bu yönüyle de bütün çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Onlara destek veren proje koordinatörü öğretmenlerimize ve okul müdürlerimize teşekkür ediyorum. Tabi en önemlisi de bu noktada öğrencilerimizin velileri. Öğrencilerimize vermiş oldukları destek ile birlikte bu başarıda önemli katkıları var. Temennimiz daha sonraki bu tür organizasyonlarda da ilimizi en iyi şekilde temsil ederek daha farklı projeleri hayata geçirmeleridir" dedi.

01-10-202101-10-2021

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.