AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL ŞİMŞEK'İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL ŞİMŞEK'İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'e 24 Kasım 1928 tarihinde Başöğretmenlik unvanı verilmesi sebebiyle, 1981 yılından bu yana hep birlikte kutladığımız "24 kasım Öğretmenler Günü"nü, bu yıl da aynı şevk ve heyecanla kutluyoruz.

 

Öğretmenlik mesleği sabır, emek ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın, gücünü sevgiden alan dünyanın en güzel mesleklerinden biridir. Geleceğin teminatı çocuklarımızı yarına hazırlayan ve onların yetişmesinde fedakârca çalışan öğretmenlerimiz her türlü takdire fazlasıyla layıktırlar.

 

Kıymetli öğretmenlerimizin, geçmişte olduğu gibi günümüzde de geleceğimizin mimarları olmaya devam edeceklerine olan inancımla Necmettin YILMAZ, Aybüke YALÇIN gibi eğitim şehitlerini rahmetle anıyorum.

 

 Yurdumuzun her köşesinde görevlerini özveriyle yerine getiren öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü kutluyor, şükranlarımı sunuyorum.

 

 

Saygılarımla,

 

        İsmail ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.