AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARDEŞ OKUL PRJESİ UYGULANMAYA DEVAM EDİYOR.
![KARDEŞ OKUL PRJESİ UYGULANMAYA DEVAM EDİYOR.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/26115335_WhatsApp_Image_2022-12-26_at_10.04.03.jpg)
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan "Kardeş Okulum" projesi kapsamında Mehmet Sofuoğlu İmam Hatip Ortaokulu; kardeş okulu Ovacık Ortaokulu öğrencileri ile birlikte Yenipazar Matematik evi ve Adnan Menderes Demokrasi Müzesine gezi düzenledi.
Emeği geçen tüm idareci öğretmen ve öğrencilerimizea teşekkür ederiz.