NAZİLLİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ'NDEN RESİM SERGİSİ
![NAZİLLİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ'NDEN RESİM SERGİSİ](/meb_iys_dosyalar/2022_05/27094020_WhatsApp_Image_2022-05-27_at_09.33.54_4.jpg)
Nazilli Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan resimlerden oluşan "İNSAN VE DOĞA" temalı resim sergisi açıldı. Programa, İlçe Kaymakamımız Sayın Sedat Sırrı ARISOY , Belediye Başkanı Sayın Kürşat Engin ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK, Gençlik ve Spor Müdürü Güven Eker, Gençlik Merkezi Müdürü , İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri ve diğer misafirler katıldı.
Nazilli Belediye Meydanındaki sergide, çeşitli resim teknikleriyle yapılmış toplam 81 resmin yer aldı.
Tüm katılımcılara; serginin hazırlanmasında emeği geçen Görsel Sanatlar öğretmeni Barış Banaz'a ve tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.